EDIT MAIN
Plus_blue

Region 1

Del Norte Jeff Harris Del Norte County Office of Education
Humboldt Julie Osborne Cutten Elementary School District
Lake Patrick Iaccino Upper Lake Union High School District
Mendocino Michael Gorman Round Valley Unified School District
Sonoma Linda Irving Sebastopol Union Elementary School District

Return to top

Region 2

Butte Doug Kaelin Biggs Unified School District
Glenn Mort Geivett Willows Unified School District
Lassen Jason Waddell Susanville School District
Modoc Mike Martin Modoc County Office of Education
Plumas Terry Oestreich Plumus County Office of Education
Shasta Greg Hawkins Fall River Joint Unified School District
Siskiyou Kermith Walters Siskiyou County Office of Education
Tehama Rick Fitzpatrick Corning Union Elementary School District
Trinity Tom Barnett Trinity Alps Unified School District

Return to top

Region 3

Alpine Patrick Traynor Alpine County Office of Education
Colusa Carole Geyer Pierce Joint Unified School District
El Dorado Erik Bonniksen Placerville Union Elementary School District
Nevada Rusty Clark Pleasant Ridge Union School District
Placer Cindy Uptain-Villa Placer Hills Union Elementary SD
Sacramento Jim Shock Arcohe Union Elementary School District
Sacramento Mike Reid Heritage Peak Charter School
Sierra Merrill Grant Sierra-Plumas Joint Unified School District
Sutter Ryan Robison Sutter Union High School District
Yolo Jesse Ortiz Yolo County Office of Education
Yuba Vic Ramos Wheatland Union High School District

Return to top

Region 4

Alameda Debbra Lindo Emery Unified School District
Contra Costa Theresa Estrada Knightsen Elementary School District
Marin Bob Raines Shoreline Unified School District
Napa Kenneth Burkhart Pope Valley Union School District
San Mateo Anne Campbell San Mateo County Office of Education

Return to top

Region 5

Monterey Ralph Porras-Gomez Pacific Grove Unified School District
San Benito Jennifer Bernosky North County Joint Union Elementary SD
Santa Clara Corey Kidwell Loma Prieta Joint Union Elementary SD
Santa Cruz Eric Bitter Pacific Elementary School District

Return to top

Region 6

Amador Amy Slavensky Amador County Office of Education
Calaveras Michael Chimente Bret Harte Union High School District
San Joaquin David Thoming New Jerusalem Elementary School District
Stanislaus Tom Changnon Stanislaus County Office of Education
Tuolumne Robert Griffith Summerville Union High School District

Return to top

Region 7

Fresno Toby Wait Big Creek School District
Kings Todd Barlow Kit Carson Union School District
Madera Charles Martin Chowchilla Elementary School District
Mariposa Robin Hopper Mariposa County Office of Education
Merced Steven Gomes Merced County Office of Education
Merced Bryan Ballenger Ballico-Cressey School District
Tulare Robert Hudson Alpaugh Unified School District

Return to top

Region 8

Kern Jeff Tensley Elk Hills Elementary School District
San Luis Obispo James Brescia San Luis Obispo County Office of Education
Santa Barbara Paul Chounet Cuyama Joint Unified School District
Ventura Colleen Robertson Somis Union School District

Return to top

Region 9

Imperial Cecilia Dial Seeley Union School District
Orange Sue Johnson Savanna Elementary School District
San Diego Justin Cunningham Bonsall Unified School District

Return to top

Region 10

Inyo Barry Simpson Bishop Unified School District
Mono Stacey Adler Mono County Office of Education
Riverside Norm Guith Desert Center Unified School District
San Bernardino Ronda Tremblay Baker Valley Unified School District

Return to top

Region 11

Los Angeles Patricia Escalante Hermosa Beach City School District

Return to top